У Запоріжжі хочуть розформувати комунальну газету і залишити їй майно громади

118
Комунальне підприємство «Редакція газети «Запорозька Січ» хочуть розформувати найближчим часом та зобов’язати переоформитися у Товариство з обмеженою відповідальністю. Відповідний проект рішення з’явився вчора на сайті Запорізької міської ради.

У документі йдеться про те, що після перереєстрації вже ТОВ має залишити свою назву, мову друку та тематичну спрямованість.

Реорганізувати Комунальне підприємство «Редакція газети «Запорозька Січ» (код ЄДРПОУ 19280315) шляхом перетворення Комунального підприємства «Редакція газети «Запорозька Січ» у суб’єкт господарювання Товариство з обмеженою відповідальністю «Редакція газети «Запорозька Січ» за умови збереження назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості друкованого засобу масової інформації.

Після цього редакція може претендувати на майно, яке було у відані комунального підприємства «Редакція газети «Запорозька Січ», окрім об’єктів нерухомості та земельних ділянок. Також редакція матиме пріоритетне право на підписання договорів з Запорізькою міською радою про висвітлення діяльності останної.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...