У Запоріжжі комунальники дезінфікуватимуть під’їзди житлових будинків – фото

628
Фото пресслужби Запорізької місткради «Мрія» провели дезінфекцію у багатоповерхівці за адресою вул. Полякова, 11

У Запорізькій області виявлено  8 випадків захворювання на коронавірус, 5 з яких у Запоріжжі. У зв’язку з цим в місті дещо посилять заходи безпеки. Для прикладу вчора, 25 березня було оголошено надзвичайну ситуацію.

На сайті Запорізької міськради вказано, що керуючі компанії проводитимуть дезінфекцію житлових будинків задля запобігання поширення інфекції COVID-19. Оброблятимуть перила, дверні ручки у під’їздах, кнопки домофонів, ліфтів, поштові скриньки спеціальною сумішшю (спирт, гліцерин та перекис водню).

Фото пресслужби Запорізької місткради
«Мрія» провели дезінфекцію у багатоповерхівці за адресою вул. Полякова, 11

Якщо до вашого будинку не дійдуть комунальники – пропонуємо самостійно здійснювати дезінфекцію. Бо не зважаючи на завірення влади, будинок нашої кореспондентки мили лише раз.

Обласний лабораторний центр МОЗ повідомляє, потрібно використовувати ті дезінфікуючи засоби, які дозволені до застосування в Україні та мають чинне Свідоцтво про державну реєстрацію. Завжди читайте інструкцію на засобі, яке використовуєте.

Найбільше увагу треба приділяти місцям, де найчастіше жильці хапаються руками (дверні ручки, кнопки ліфту й т.і.). Обов’язково одягайте гумові рукавички й використовуйте респіратор з захисними окулярами.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...