У Запоріжжі ліквідовують один з департаментів ОДА

844
фото - Факти Запоріжжя

Департамент екології та природних ресурсів Запорізької обласної державної адміністрації ліквідовують. Про це стало відомо з документу, який на днях підписав голова обласної адміністрації Віталій Туринок.

Натомість буде створено інший – Департамент агропромислового розвитку та захисту довкілля Запорізької обласної державної адміністрації, він і буде виконувати, в тому числі, функцію ліквідованого.

Частина ж функцій агродепартаменту передається Департаменту економічного розвитку і торгівлі ЗОДА. Йдеться про земельні питання, пише Депо.

Цим же розпорядженням в Запорізькій ОДА скорочуються 92 штатні одиниці: п’ять – в департаменті агропромислового розвитку, шість – в департаменті екології, 10 – у Департаменті з питань цивільного захисту, чотири –  у Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, 52 – у Департаменті капітального будівництва, 15 – у Державному архіві Запорізької області.

Натомість на 40 чиновників збільшується гранична штатна чисельність інших підрозділів: Департаменту економічного розвитку і торгівлі – на дев’ять одиниць, Департаменту охорони здоров’я – на 20, Департаменту соціального захисту – на п’ять, Департаменту фінансів – на шість одиниць.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...