У Запоріжжі льодову арену буде будувати невідома фірма

208

Сьогодні, 26 серпня, на сесії Запорізької міської ради буде розглянуто питання про передачу в оренду земельної ділянки за цирком по вулиці Волгоградській фірмі ТОВ «СК Строітєль», яка не має нічого спільного з реально існуючим там же спортивним клубом.

Про це повідомляє 061.

У переліку проектів рішень Запорізької міської ради щодо затвердження землевпорядної документації міститься два повідомлення про передачу в оренду ТОВ «Спортивний комплекс«Строітєль»двох земельних ділянок за адресою Волгоградська, 30 А. Одну із земельних ділянок площею в 1,24 гектара планують відвести під будівництво спортивно-оздоровчого комплексу та критої льодової арени площею в 0,6 гектара.

У пресслужбі мерії повідомляють, що льодова арена буде розміщена на місці старого футбольного стадіону. Там же знаходиться занедбаний будинок, який не є власністю громади – його викупив приватний підприємець і тепер він і намагається взяти в оренду землю, щоб збудувати льодову арену з залом для тренувань, спортивно-оздоровчим центром і хостелом для спортсменів.

На земельній комісії міськради попередньо підтримали цю ініціативу і винесли цей проект в пакет земельних питань на сесію.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...