У Запоріжжі медики швидкої не отримали обіцяних надбавок

133
Фото зі сторінки у Фейсбук Анатолія Сидоренка

Медики «швидкої» опинилися «на передовій» через пандемію коронавірусу. З усім тим, умови їхньої праці влада не поспішає покращувати. Зокрема, працівники «швидкої допомоги» поки так й не отримали обіцяних надбавок.

Про це повідомляється в пості соціальної мережі голови незалежної профспілки працівників швидкої медичної допомоги Запоріжжя Анатолія Сидоренка. Проте медики тішаться, що хоча б отримали заробітну плату в повному обсязі.

“Напередодні Свята трудящих, завдяки спільній солідарній боротьбі, акціям протесту та відеозверненням до органів центарльної і місцевої виконавчої влади, зверненням до Кабміну та Міністра охорони здоров’я України, працівникам Запорізького обласного центру екстреної (швидкої) медичної допомоги виплачена заробітна плата у повному обсязі. Але, поки що, без 300% надбавки. Боротьба триває. Вільна профспілка медичних працівників України в дії!”

Нагадаємо, що після введення карантину медики неодноразово скаржилися на мізерні зарплати, а головно відсутність індивідуальних захистів безпеки. Волонтери закуповують необхідні медичні засоби та привозять до лікарень.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...