У Запоріжжі міську владу закликають підтримати один з найбільших фестивалів країни

300
Фото: ЗКТ

На сайті електронних петицій Запоріжжя з`явилась пропозиція, в якій міськвладу просят фінансово підтримати Запорізьку книжкову толоку.

Запорізька книжкова толока – наймасштабніша культурна подія Південно-східного регіону України. На цей книжковий фестиваль три роки поспіль приїздять найвідоміші письменники та журналісти. Минулого року ЗКТ відвідало близько 12 тисяч людей.

Фото: ЗКТ

“Наразі міською владою Запоріжжя взято курс на розвиток туризму в регіоні, тому логічно було б підтримувати проведення таких фестивалів. Толока є подією, що значно підвищує культурний рейтинг міста і туристичну привабливість всього регіону. До цього року ЗКТ проводилася завдяки ентузіазму невеличкої групи людей за грантові кошти від іноземних спільнот”, – каже Іван Калоша.

Для проведення ЗКТ у 2018 році в Запоріжжі автор петиції пропонує:

  • виділити з бюджету міста Запоріжжя кошти для фінансування заходів книжкового фестивалю “Запорізька книжкова толока”;
  • міськвиконкому виділити білборди для реклами ЗКТ;
  • домовитися про розміщення реклами в інших містах України.

“Якщо громада братиме участь в організації ЗКТ, інвестуючи в це енергію і кошти, Толока стане одним з найпривабливіших символів туристичного Запоріжжя. Запоріжжя – столиця регіону, яка на рівні зі Львовом та Києвом може і має бути розвиненим культурним центром України”, – впевнений автор.

За місяць до закриття прийому голосів, ініціативу підтримали 244 людини. Нагадаємо, для того щоб пропозиція потрапила на розгляд до депутатів Запорізької міськради, петицію повинні підписати не менше 750 чоловік.

Читайте також: Жители Запорожья выступают с интересным предложением — просят поддержать петицию

загрузка...