У Запоріжжі молодий чоловік гвалтував дворічну дівчинку та поширював це все у закритих групах

4613
Фото - ілюстрація

Не встигла Україна оговтатися після декількох резонансних справ, де малолітні діти страждали від насилля. Зокрема, у Запорізькій області вітчим гвалтував шестирічну дівчинку, поки її мама знаходилася в лікарні. Як оприлюднилась нова жахлива історія.

Працівники Придніпровського управління кіберполіції спільно зі слідчими поліції Запоріжжя, встановили, що 23-річний мешканець Запоріжжя поширював дитячу порнографію, що приносило йому гроші та задоволення.

Зловмисник працював незалежним фотокореспондентом, часто знімав дитячі конкурси, спортивні змагання в яких брали участь підлітки. Ці знімки потрапляли до закритих груп, де поширювалася інформація відвідного змісту.

Також встановлено, негідник зґвалтував дворічну дитину. Коли усвідомив, що про злочин дівчинка не розповіла – декілька разів вчиняв насилля стосовно потерпілої. Все це фіксувалося та поширювалося. Подібним контентом цікавилися громадяни України та іноземці.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ст. 153 (Сексуальне насильство) КК України. Підозрюваного взяли під варту на 60 діб. Якщо вдасться довести вину, йому загрожує ув’язнення до 10 років.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...