У Запоріжжі на форумі “Слуг народу” зафіксували діячів, обвинувачених у сепаратизмі

1798
Вартан Юмукян і Євген Матвейчук

10 вересня в Запоріжжі пройшов форум “Кожен зможе”, організований партією “Слуга народу”. На заході були представлені кандидати в депутати, які будуть йти від партії Слуг” в Запорізькій області.

На форумі одними з кураторів заходу були помічені політтехнологи Вартан Юмукян і Євген Матвейчук, які звинувачуються в замаху на суверенітет і цілісність України.

Вартан Юмукян і Євген Матвейчук на форумі “Слуг народу” в Запоріжжі

Наслідком їхньої діяльності стало те, що десятка кандидатів у депутати до обласної ради, які були представлені президенту Володимиру Зеленському 19.08 на з’їзді в Запоріжжі, кардинально відрізняється від тієї, яку висунули на форумі.

Також Вартан Юмукян і Євген Матвейчук прославилися під час президентської передвиборчої кампанії в 2019 році, в якій фігурували як головні модератори та співорганізатори виборчої “піраміди”.

21 лютого 2019 Служба безпеки України повідомила про викриття передвиборчої злочинної діяльності. СБУ стверджує, що ватажком виборчої піраміди є ексдепутат від партії “Батьківщина”. Під його керівництвом перебувало три координатори. Двома з них і були Вартан Юмукян і Євген Матвійчук.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...