У Запоріжжі на місці стихійного ринку висадять алею з дерев (ФОТО)

1108
Фото прес-служби Запорізької міськради

У Дніпровському районі ліквідували один зі стихійних ринків, яких у нашому місті вистачає. На місці нечепурних наметів та сміття має з’явитися алея з деревами, газонами та лавками.

Стихійна торгівля – одна з найбільших проблем Запоріжжя. Антисанітарія, неохайність зовнішнього вигляду вулиць від захаращення столиків, картонних коробок – далеко не весь список проблем. Представники міської інспекції спільно з правоохоронцями періодично проводять рейди, однак важко назвати їх результативними. Підприємці отримуючи штраф, зникають на декілька годин з місця, згодом, коли копи йдуть повертаються знову торгувати.

Восени 2018 року на вул. Ладозькій (Бородинський мікрорайон) остаточно ліквідували точку. Тепер територію мають устаткувати: встановлюються паркани, бордюри, посадять дерева, 350 кв. м газону й т.і.

Інспектори згадали й про стихійний ринок на пр. Металургів. Під час чергового рейду складені адмінпротоколи. Відповідно до адміністративного кодексу, штрафи за торгівлю в недозволених місцях – 340-1360 грн. для фізичних осіб, 850-1700 грн – для юридичних осіб.

Зазначимо, одна з причин «невмирущості» такого виду торгівлі – високий попит. Містяни поспішаючи на роботу по дорозі купують необхідні продукти. Не у всіх є можливість далеко їхати, щоб затаритися кілограмом картоплі.

Читайте також: У травні запоріжці отримають платіжки в яких буде окремий рядок від «МТМ» про щоквартальні внески

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...