У Запоріжжі на передодні 9 травня в проросійській організації проводилися обшуки – фото

119
Фото: Ірини Поліщук

Вчора, 8 травня, стало відомо, що в приміщеннях проросійської організації «Полк Победы» проводилися обшуки. Сьогодні вони мають вийти на автопробіг, зважаючи на риторику лідера організації – Андрія Іванова, у правоохоронців виникли сумніви щодо «мирних» акцій.

Про інцидент ввечері повідомили ряд місцевих ЗМІ, а також активісти, які стали свідками подій. Зокрема сайт «016» посилаючись на сласні джерела повідомляє, що відкрито кримінальне провадження за ознаками ст. 436-1 УК України.

У соціальних мережах Ірина Поліщук стверджує, що під час обшуку в приміщенні «Полку Победы», яке знаходиться по вулиці Сталеварів, знайшли прапори та іншу атрибутику з якою вони збиралися сьогодні проїхатися по місту.

Скріншот з Фейсбук

Зазначимо, Андрій Іванов кожного 9 травня влаштовує так звану мирну ходу під час якої на заходах помічають заборонену символіку та лунають лозунги, які вигідні Кремлю.

Минулого року на Алеї трудової слави виявили новий об’єкт – дерев’яний знак на знак пам’яті про тих, хто загинув у будинку Профспілок в Одесі. Після скандалу Іванов всі відповідальність переклав на людей, мовляв вони встановили з власної ініціативи, хоча підозрювали саме його.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...