У Запоріжжі на площі палили партійні прапори – фото

628
Фото: Максима Зайченка

Вчора, 25 червня, в Запоріжжі відбулася акція «Проти ватного реваншу» під пильним наглядом правоохоронців.

Мітингуючі – активісти Нацкорпусу, ветерани АТО, а також небайдужі громадяни. За анонсом акції, головна мета — протидіяти проросійським силам. До партій, які діють в інтересах РФ, віднесли «Партію Шарія» та «ОПЗЖ».

Скріншот з відео Нацкорпусу

«В цей час, коли центральна влада дуже заслабка, з’являються такі прокремлівські проєкти, як «Партія Шарія» та «патріоти ОПЗЖ», які роблять дуже гучні заяви. Але сьогодні ми хочемо подивитися чи зможуть вони за них відповісти», – виступив перед натовпом Максим Зайченко.

Присутні прийшли до офісу «Партії Шарія» (вул. Яценка, 1), де наклеїли різноманітні листівки. Потім пішли на площу Запорізьку, там після виступів відбувся перформанс – спалення партійних прапорів «Наш край», «Полк Победы», «ОПЗЖ» та ін.

Нагадаємо, 18 червня запорізькі представники “Партії Шарія” побували на мітингу в Києві, який організував Анатолій Шарій, хоча сам на заході не був присутнім. Коли вони повернулися до Запоріжжя — між ними та групою осіб сталася бійка. Постраждало декілька осіб. Відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 (Хуліганство) ККУ. Проводиться досудове розслідування.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...