У Запоріжжі нажилися на заміні насосів для водопостачання, справа у суді

613

Головне управління Нацполіції в Запорізькій області підозрює ТОВ “Смарттек” у неповній заміні насосів у житлових будівлях міста та перерахунку коштів за підрядами фірмам з ознаками фіктивності. Про це йдеться в ухвалі Орджонікідзевського районного суду від 16 жовтня, пишуть Наші гроші.

Згідно з матеріалами справи, Департамент з управління житлово-комунальним господарством Запорізької міської ради протягом 2017 року уклав з ТОВ “Смарттек” більше 60 договорів на заміну дренажних насосів і підвищувальних насосів холодного та гарячого водопостачання у житлових будинках Запоріжжя. Вартість кожного договору коливалася від 100 до 400 тис. грн.

Однак, роботи за вказаними договорами у повному обсязі так і не виконали. Частину коштів платників податків, отриманих за договорами, керівники ТОВ “Смарттек” перерахували фірмам, що мають ознаки фіктивності, для переведення у готівку та заволодіння.

Електронасоси “Смарттек” закуповувало у ТОВ “Інтерпамс інжиніринг”.

З огляду на це, слідчі відкрили кримінальне провадження № 12018080000000169 та клопотали у суді про тимчасовий доступ до документів поставки вказаних насосів, на що отримали дозвіл.

Раніше слідчі також отримували від суду дозволи на проведення судової будівельно-технічної експертизи робіт “Смарттек” на заміну підвищувальних насосів холодного водопостачання за такими адресами:

у житловому будинку № 45 по вул. Історична вартістю 81 тис. грн
у житловому будинку № 28 по вул. Воронезька вартістю 88 тис. грн
у житловому будинку № 40а по вул. Героїв 93-ї бригади вартістю 109 тис. грн
у житловому будинку № 6 по вул. Лахтінська вартістю 146 тис. грн
у житловому будинку № 20а, № 22а по вул. Новгородська вартістю 187 тис. грн
у житловому будинку № 32 (3 під’їзд) по вул. Хортицьке шосе вартістю 121 тис. грн
у житловому будинку № 12а по вул. Воронезька вартістю 88 тис. грн
Та проведення експертизи стосовно заміни підвищувальних насосів центрального опалення, гарячого водопостачання, дренажного насосу за такими адресами:

у житловому будинку № 27 по бул. Центральний вартістю 442 тис. грн
у житловому будинку № 22 по бул. Центральний вартістю 340 тис. грн
у житловому будинку № 25 по бул. Центральний вартістю 330 тис. грн
у житловому будинку № 24 по бул. Центральний вартістю 337 тис. грн
у житловому будинку №23 по бул. Центральний вартістю 315 тис. грн
у житловому будинку № 51 по вул. Республіканській вартістю 75 тис. грн
у житловому будинку № 15 по вул. Павлокічкаській вартістю 118 тис. грн
у житловому будинку № 8 по вул. Парамонова вартістю 155 тис. грн
у житловому будинку № 19 по вул. Парамонова вартістю 78 тис. грн
Загальна ж сума цих договорів скала 3 млн грн, а термін виконання робіт – протягом 2017 року.

ТОВ “Смарттек” нині зареєстроване у місті Мукачево, Закарпатської області та належить Голяшовій Вікторії Олександрівні з Запоріжжя. На особу з таким ПІБ зареєстровано десяток фірм з різних куточків України.

Ще минулого року ТОВ “Смарттек” було зареєстроване у Запоріжжі, а до цього – у Донецьку та належала донеччанину Олександру Щербині.

“Смарттек” виконувало низку робіт на металургійному комбінаті “Запоріжсталь” та інших об’єктах з групи Ріната Ахметова. Контактною особою “Смарттек” вказувалася Дарина Абраменко, яка підшукувала кадри для ще одного підрядника “Запоріжсталі” – фірми “Системний інноваційний сервіс”.

“Смарттек” почало отримувати підряди з кінця 2016 року і вже назбирало їх на 50 млн грн (останній від квітня 2018 року), переважна більшість від КП “Наше місто” та Департаменту з управління ЖКГ Запорізької міськради.

загрузка...