У Запоріжжі назріває новий скандал, в школах збирають підписи

4264
Нещодавно, у Запоріжжі заговорили про перейменування парку Металургів, міська влада пропонує назвати його – Парк імені В.А.Сацького. Останній, протягом тривалого періоду був директором ПАТ “Запоріжсталь”, у жовтні минулого року він помер. 

З приводу цього уже розгораються палкі дискусії у соціальній мережі Facebook, а тим часом у запорізьких школах, під приводом опитування збирають підписи за перейменування парку. Про це повідомив депутат міської ради та член комісії з гуманітарних питань В’ячеслав Зайцев. Депутат закликає не вмішувати у політичні питання запорізькі школи та батьків дітей, тим паче, що у листі потрібно вказувати особисті дані та адресу проживання.

Активні запоріжці висловлюють обурення з приводу можливого перейменування, оскільки у тому ж парку розташовані стели з іменами та фото загиблих героїв АТО. Люди вважають, що світоглядні та політичні цінності директора “Запоріжсталі” ніяк не вкладаються у парадигму тих подій, через які загинули українські герої.

Парк Металургів збираються перейменувати в парк імені колишнього директора «Запоріжсталі» Віталія Сацького. Не зважаючи на те що там знаходиться стела загиблим воїнам АТО. Думаю якби наші герої почули про цю новину на небесах, вони б просто в це не повірили.
Сацький мало того що «червоний директор», комуніст, так ще й саме за часи його влади парк Металургів став занедбаним, у Сацького ще й медаль «героя України» мається !
 У воїнів що поклали життя за нашу свободу нема, а у нього є, бо як виявилось, не нам вирішувати кого треба увіковічнити у пам`яті запоріжців.Ми взагалі для Опоблоку ніхто, швидше повмираємо від онкологї, швидше забудемо свою історію, то й краще для них !
Я вже мовчу про те, що місцева влада по школах збирає підписи за перейменування, це просто якийсь апофеоз цинізму.Мені хочеться вити та на колінах благати вибачення за цю ситуацію у справжніх героїв…

P.S. «Ряжені» залишились у безславному минулому ! І якщо до вас товарісчі «Опозиціонери» це не дійде у найближчі дні, то під мерією будуть палати шини і ваші нахабні «Опоблоківські» дупи ! Терпець урвався… – пише у соціальних мережах активіст Денис Нечепоренко. 

Запоріжці активно коментують та поширюють допис активіста і простять владу не створювати нових конфліктних ситуації, як це нещодавно було з приводу будівництва нового ТЦ братами Кальцевими. 
ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...