У Запоріжжі визначили переможців міжнародного кінофестивалю ZIFF – ФОТО, ВІДЕО

68
Фото: facebook.com

21-23 вересня у кіноконцертному залі ім. Довженка проходив другий Запорізький міжнародний кінофестиваль ZIFF. Провідні актори, режисери, продюсери, сценаристи демонстрували свої роботи на екрані та проводили творчі майстер-класи.

Протягом 3 днів кінофестивалю його відвідали майже 1,5 тисячі гостей. Цього року на кінофестиваль були відправлені 2514 кіноробіт з 112 країн світу. 62 фільми представили українські кінорежсери. У конкурсній програмі фестивалю було переглянуто 48 фільмів та ще 9 стрічок та збірок позаконкурсної програми, повідомили на офіційній сторінці “ZIFF” у Facebook.

Переможцями другого запорізького міжнародного кінофестивалю стали:

  • Найкращій український анімаційний фільм – «Лабіринт», режисери Степан Коваль, Олександр Колодій

  • Найкращій міжнародний анімаційний фільм – «Нічний Етюд», режисер Енн Брейман

  • Найкращій український документальний фільм – «Між пеклом і раєм», режисер В’ячеслав Бігун.

  • Найкращій міжнародний документальний фільм – «П’ять років після війни», режисери Самуель Албарік, Мартін Вікланд, Улісс Лефорт

  • Найкращій український ігровий фільм – «Звичайний ранок», режисер Кадім Тарасов

  • Найкращій міжнародний ігровий фільм – «Білий», режисер Девід Мойя

  • Приз глядацьких симпатій – «Клуб невдах», режисер Олександр Онуфрієв

Фото: facebook.com

Також цього року програму фестивалю доповнив конкурс відеороликів «VERTICAL». Він створений для залучення молоді, щоб дати можливість проявити себе та розповісти про талановитих і молодих хлопців нашого регіону. Завдання учасників конкурсу – показати глядачеві те, що інші, можливо, не помітили, або просто не звернули уваги. Для участі в конкурсі не потребувалось спеціального обладнання, можна було знімати навіть на камеру телефону. Також не було жодних обмежень щодо формату відео, стилю або його наповнення. Переможецем конкурсу відеороликів «VERTICAL» стала школа Орт-Алеф (Запоріжжя) із роликом – «Як виглядає мрія».

Церемония закрытия кинофестиваля ZIFF.??????#ziff #ziff2017 #кинофестиваль #довженкокино #кинозапорожье #запорожье #dov_zp_ua #кінозапоріжжя #довженко #люблюкино #запорожьемероприятия #ziffзапорожье2017 #фестиваль2017 #анимация #короткометражки #документалки #фестивалькино #запорожскиймеждународныйфестивальфильмов

Опубліковано ZIFF – Запорізький міжнародний фестиваль фільмів Неділя, 3 грудня 2017 р.

Дивіться також: Які культурно-розважальні заходи очікують запорожців на цьому тижні – афіша

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...