У Запоріжжі обговорять проблеми та перспективи місцевого спорту

55
«Ярмарок Спорту: сьогодення й перспективи».

3 лютого у Запоріжжі відбудеться тренінг-обговорення «Ярмарок Спорту: сьогодення й перспективи».

Організаторами заходу виступають Громадська Спілка «Асоціація Спортивних Організацій» (АСО) та Фонд Розвитку Спорту (ФРС). Захід передбачає низку запланованих дискусій, інтенсивів та обговорень, до яких залучені представники спортивного товариства, влади, громадянського суспільства, експерти та активісти.

Програма:

– Обговорення плану дій та створення робочої групи з проведення щорічного «Ярмарку Спорту», що запланований на 2 червня 2018 року (спілкуємось з представником оргкомітету «Фестивалю Сім’ї» Дмитром Матюхіним).

– Діалог з владою: Забезпечення Управлінського сприяння у сфері фізичної культури та спорту; Форми взаємодії Громадських Об’єднань з владою, спрямовані на розвиток фізичної культури та спорту; Відкриті владою проекти, програми, що спрямовані на розвиток фізичної культури та спорту, в яких громадськість має брати участь (спілкуємось з начальником Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької облдержадміністрації Наталею Власовою).

– Як спортивним організаціям долучитись до проектної діяльності? Як писати грантові проекти, залучати партнерів до своїх програм? (спілкуємось з експертом інфраструктурної програми для України Німецького уряду Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, Катериною Мінаковою).

– Тренінг-інтенсив «Тренер у публічному просторі: теорія і практика» (Авторський тренінг д.н., проф. Сущенка Андрія Віталійовича).

– Дискусія на теми: З якими проблемами сьогодні стикається тренерський та керівний склад спортивних організацій? Спортивна комунікація: для кого, для чого і як?

– Урочиста частина. Привітання активних учасників «Ярмарку Спорту», передача кожній спортивній організації фільмів про участь у «ЯС-2017».

Тренінг відбудеться у EDISON SPACE COWORKENG, початок о 11:00. Якщо ви плануєте відвідати захід, попередньо треба зареєструватись тут.

Читайте також: У Запоріжжі проходить проросійська акція (фото, відео)

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...