У Запоріжжі очевидці трагедії в “Дубовому Гаю” відповідають на питання жураналістів – фото

1097
Фото: Перший Запорізький

Ми розповідали, що сьогодні, 10 березня, об 11:00 в центральному парку «Дубовий Гай» зберуться небайдужі громадяни, щоб вшанувати пам’ять загиблої дівчинки. Також люди хочуть дочекатися хоча б когось з керівництва парку.

Поки до журналістів з керівництва «Дубового Гаю» ніхто не вийшов. Очевидці, які були свідками тієї трагедії, зараз відповідають на ряд запитань, про це ми дізналися з прямої трансляції сайту «Акцент».

Громадяни розповідають, що звинувачення в бік батьків є несправедливими, адже вони були тверезими, навіть якби встигли підбігти – нічого не вийшло. Якщо ситуація не вирішуватиметься, запоріжці вийдуть на мітинг на сесію Запорізької міськради.

Нагадаємо, що 8 березня на дівчинку впала велетенська скульптура ведмедя. Постраждалу відправили до лікарні, однак травми виявилися несумісні з життям. Вчора на сайті Запорізької міськради з’явилося повідомлення, де директор Олег Комаренко знімає з себе всю відповідальність зазначаючи, що скульптура не знаходилася на балансі парку, а батьки, коли трапився інцидент, сиділи в місцевому кафе.

Коментар голови міста Володимира Буряка з’явився лише сьогодні, де він зазначив, що Комаренка відсторонять від посади на час розслідування.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...