У Запоріжжі очікується погіршення погодних умов

363
Рівень снігового покриву на півночі Запорізької області може досягти 30 і навіть 40 сантиметрів, що може стати для регіону найвищим показником за останні роки.

Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко повідомив, що на 21-23 січня очікується погіршення погодних умов в 7 областях України: Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Дніпропетровській, Харківській, Донецькій та Луганській областях.

Як раніше писав “Форпост”, синоптики прогнозують, що на Україну йдуть 2  сильні циклони.

«Перший менш активний циклон пройде по південних районах Херсонської, Миколаївської, Запорізької, Донецької та Луганської областей і принесе з собою дощі. А в Харківській, Дніпропетровській і північних районних Миколаївської областей випаде сніг. Відразу ж слідом за першим піде другий, більш потужний циклон, який почне свій рух з північного заходу Чорного моря, і принесе сніг відразу на три дні – з 21 по 23 січня », – повідомляє начальник українського Гідрометцентру Микола Кульбіда.

Кульбіда наголошує, що  рівень снігового покриву на півночі Запорізької області може досягти 30 і навіть 40 сантиметрів, що може стати для регіону найвищим показником за останні роки.

В свою чергу, представники Запорізької обласної влади запевнили, що Запорізький регіон готовий до можливого погіршення погодних умов та ліквідації її наслідків – створений необхідний запас матеріально-технічного резерву, пише портал Запорізької міської ради.

Читайте також: Гранатомети, гранати та наркотики: запорізькі поліцейські «побували вдома» в одного бандита (фото)

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...