У Запоріжжі ОПЗЖ агітує за Буряка

399

Народний депутат та глава Запорізької організації партії “ОПЗЖ” Володимир Кальцев закликав запоріжців підтримати на майбутніх виборах діючого голову міста – Володимира Буряка. Тим самим зазначивши, що  партія не буде висувати свого кандидата в мери міста.

Про це представники партії повідомили на пресконференції з висунення кандидатів на майбутні місцеві вибори від Запорізької політичної партії «опозиційна платформа – ЗА ЖИТТЯ», котра відбулася 28 вересня.

На ній виступили нардеп і голова Запорізької організації «ОПЗЖ» Володимир Кальцев, його перший заступник Андрій Разумович, а також кандидат у депутати міської та обласної рад від «ОПЗЖ» Оксана Губіна.

«У нас склалася непроста ситуація з висуванням кандидатів на пост міського голови Запоріжжя. З огляду на те, що відбувається сьогодні, з огляду на небезпеку приходу до влади недосвідчених людей і непрофесіоналів, ми прийняли рішення на майбутніх виборах підтримати чинного мера Запоріжжя Володимира Буряка, виходячи з його позитивного досвіду керівництвом міста. Це наш кандидат від партії «ОТЗЖ» і на сьогоднішній день я можу сказати, що це найкраща кандидатура на пост глави міста», – висловився Володимир Кальцев.

⚡Владимир Кальцев призвал запорожцев поддержать Владимира Буряка на выборах мэраСегодня, 28 сентября, состоялась…

Gepostet von ОППОЗИЦИОННАЯ ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИЗНЬ. Запорожье am Montag, 28. September 2020

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...