У Запоріжжі підприємцям дали час, аби вони самостійно прибрали незаконні кіоски (ФОТО)

669
Фото прес-служби Запорізької міськради

Деякі підприємці в яких закінчився строк дії дозвільних документів на розташування кіосків типу «Купава», не зможуть подовжити дозвіл, адже розміщення малих архітектурних форм цього виду у Запоріжжі заборонене.

Сьогодні, 9 липня, дев’ять кіосків, які розташовані на пр. Моторобудівників, 20, відключили від електроенергії. Власники отримали приписи від інспекції з благоустрою Запорізької міськради, згідно з якими впродовж п’яти днів вони мають прибрати кіоски та привести територію до належного санітарного стану, повідомляє прес-служба мерії.

Фото прес-служби Запорізької міськради

«Деякі підприємці тут стоять по 10 років, але раніше їм надавались дозволи щоб вони, започаткувавши власну справу, мали можливість розвиватись та переростати у магазини. Але багатьом з них це не потрібно. Сьогодні ці кіоски не відповідають правилам благоустрою», – повідомляє заступник начальника інспекції з благоустрою Запорізької міськради Андрій Кресік.

Якщо громадяни не виконають своїх зобов’язань – служби складуть акти про самовільно розміщений об’єкт і через рішення виконкому цю споруду демонтують. Всього в місті більше тисячі кіосків типу «Купава». Ліквідовувати їх будуть поступово, коли закінчиться термін дії дозволів.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...