У Запоріжжі підряд на ремонт каскаду «Райдуга» отримала сім’я наближена до міськради

336
Фото пресслужби Запорізької міськради

У Запоріжжі продовжуються роботи з ремонту каскаду «Райдуга», який знаходиться в Вознесенівському районі міста. Перебіг робіт контролює КП «Титан». За сприятливих погодних умов роботи обіцяють закінчити до кінця тижня.

Ремонт фонтану розпочався у квітні. За інформацією сайту Запорізької міськради, на сьогодні вже виконані роботи зі шпаклювання та фарбування парапетних стін, впорядковані гранітні камені.

Коли закінчаться всі роботи – запоріжці спостерігатимуть «переливання» у воді веселки. На території встановили антивандальні світильники й світлодіодні стрічки, які відсвічуватимуть червоний, помаранчевий, жовтий, зелений, блакитний, синій та фіолетовий кольори.

Сайт «061» посилаючись на «Prozorro» повідомляє, що за результатами тендера підряд на 650 тисяч гривень дістався фірмі сім’ї директора Департаменту культури і туризму. Мова йде про фірму «Теплобудімпорт», яка заснована батьком директор Департаменту культури і туризму Сергія Білова Олександром Біловим. В число ремонтних робіт входить ремонт стін парапету, парапетних кришок, так званих «балконів» каскаду і електроосвітлення.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...