У Запоріжжі пільговики зможуть безкоштовно користуватися річковим транспортом

14
безкоштовно

У 2018 року запорозькі дачники пільгових категорій по ряду напрямків зможуть як і раніше безкоштовно добиратися до своїх садово-городніх ділянок. Це стосується як річкового транспорту, так і автобусів.

Рішення про організацію перевезень жителів Запоріжжя до садово-городніх ділянок було прийнято на останньому засіданні виконавчого комітету міської ради 26 січня.

– Пільговики, як і раніше, їздитимуть безкоштовно. Їх проїзд річковим транспортом буде компенсуватися з міського бюджету. Автобусні перевезення будуть організовані комунальним підприємством «Запоріжелектротранс» за рахунок власних ресурсів, – зазначив міський голова Володимир Буряк.

Міський голова нагадав, що в 2017 році приміськими катерами та автобусами до садово-городніх ділянок було перевезено близько 150 тисяч пасажирів пільгових категорій. Цього року перевезення будуть організовані з 26 квітня по 26 жовтня.

Перевезення здійснюватимуться згідно з графіком. Річковим транспортом – від Річкового порту за напрямками Курьяново-1, Н. Олександрівка-2, Радянське, Привільне, Сади і Сади Запоріжсталі і в зворотному напрямку. Автомобільним транспортом – по приміських маршрутах від Річкового порту за напрямками Лози, Агломерат, Іскра, Курьяново-2, В. Андріївка, Н. Олександрівка-1, С. Андріївка.

Читайте також: За 3 роки у Запорізькій області відкрилось всього 3 нових підприємства (графіка)

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...