У Запоріжжі почистили Каховське водосховище та випустили туди рибу

128
Фото: ЗОДА

У рамках екологічної акції «Врятуємо Дніпро разом» у Каховське водосховище в районі молодіжного пляжу 3 листопада було випущено 18 600 мальків білого товстолобика і коропа європейського.

Як повідомили у Запорізькому рибоохоронному патрулі, середня наважка білого товстолобика склала 100 гр., а коропа – 150 гр. Загальна вага випущених мальків склала 1 тис. 971 кг.

Крім зариблення водосховища у рамках громадської екологічної ініціативи відбувся субботник  як на суші, так і під водою. Учасники акції очистили узбережжя і дно акваторії водосховища та зібрали близько 24 тонн сміття. Крім цього, в рамках акції на набережній було посаджено 85 дерев.

Також днями до Каховського водосховища було випущено 99 132 екз. дволітки білого товстолобика. Загальна маса зарибку склала 9 913 кг. Це зариблення є компенсаційним. Таким чином одна із фірм у Запорізькій області відшкодовує збитки, завдані рибному господарству внаслідок видобутку піску.

За словами фахівців, штучне відтворення є надзвичайно важливим напрямом функціонування рибогосподарського і природоохоронного комплексів  Запорізької області. Заходи із зариблення спрямовані на розв’язання найважливіших екологічних проблем. Не менш важливим є і відтворення популяцій аборигенних видів риб у водоймах області.

Читайте також: Строить запрещено, но деревьев уже нет: в сквере Яланского начали работы без разрешения

загрузка...