У Запоріжжі почнуть встановлювати спеціальні контейнери для сортування сміття – фото

160
Фото прес-служби Запорізької міськради

В нашому місті врешті-решт у дворах почнуть встановлювати контейнери для сортування сміття. По суті це є стартом проєкту роздільного збору побутових відходів.

З міського бюджету на реалізацію проєкту виділять 20 мільйонів гривень, про це повідомляється на сторінці Запорізької міськради.

На виділені кошти придбають спеціалізовані сміттєві контейнери. Їх облаштують на 300 майданчиках. У дворі будинку №208 на проспекті Соборному найближчим часом встановлять 6 контейнерів (4 – для твердих побутових відходів, 2 – скла та пластику). Іноді будуть встановлювати по 4 контейнери.

За санітарними нормами вони мають бути відділеними від житлових будинків, дитячих установ, спортивних майданчиків, місць відпочинку не менше ніж на 20 м, й не більше ніж на 100 м. Там де облаштують майданчики транспортний засіб має без перешкод пересуватися й т.і.

Нагадаємо, з нового року в Запоріжжі почнуть діяти нові тарифи на вивезення сміття. Відповідне рішення прийняли на засіданні виконавчого комітету 29 листопада. Тарифи дещо підвищаться.

Читайте також:

Тільки обране для вас у нашому телеграм каналі

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...