• Головна
  • Контакти
  • Про нас
Forpost
  • ГОЛОВНА
  • ВІЙНАВАЖЛИВО
  • НОВИНИ
  • СТАТТІ
  • БЛОГИ
  • УКРАЇНА
  • ПРО НАС
  • КОНТАКТИ
Результату немає
Переглянути всі результати
  • ГОЛОВНА
  • ВІЙНАВАЖЛИВО
  • НОВИНИ
  • СТАТТІ
  • БЛОГИ
  • УКРАЇНА
  • ПРО НАС
  • КОНТАКТИ
Результату немає
Переглянути всі результати
Forpost
Результату немає
Переглянути всі результати
Головна ВІЙНА

У Запоріжжі погасили нову поштову марку, яка стала продовженням минулорічної героїчної серії

від redaktor_news
09.05.2023
В ВІЙНА, Головне, НОВИНИ, ОБЩЕСТВО, ПОДІЇ
0
У Запоріжжі погасили нову поштову марку, яка стала продовженням минулорічної героїчної серії
1
Поділилося
33
Переглядів
FacebookTwitter

Поштовий блок «Слава Збройним Силам України!» продовжує випуск «Слава Силам оборони і безпеки України! Гвардія наступу» і містить поштові марки, на яких зображені бійці Національної гвардії України, Національної поліції України, Державної прикордонної служби України. Відтепер усі охочі можуть придбати колекційну марку для поповнення колекції.

З початком повномасштабного вторгнення рф на територію України здавалось б мирне заняття — колекціонування поштових марок — стало певною зброєю проти ворога. До того ж, таке хобі не тільки є донатом на ЗСУ, а згуртовує нас та підтримує опір країни. Також ця патріотично спрямована поштова продукція увічнює нашу новітню історію та розповідає про подвиги українців всьому світові.

9 травня в Головному управлінні Національної поліції в Запорізькій області відбулися урочистості з нагоди випуску нового поштового блоку «Слава Силам оборони і безпеки України! Гвардія наступу», присвяченого захисникам України, які боронять українську землю та ціною власного життя обстоюють суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. Дата спецпогашення нової патріотичної марки — символічна.

У 1945 році український народ здобув перемогу над нацизмом, сьогодні наші військові ведуть боротьбу з ворогом проти рашизму та разом із вільним світом зі зброєю в руках виборюють європейські цінності.

в обласному главку поліції запоріжжя погасили нову поштову марку, яка стала продовженням минулорічної героїчної серії

В урочистих заходах взяли участь очільник поліції Запоріжжя Артем Кисько, голова Запорізької обласної державної адміністрації Юрій Малашко, заступник командира 15 бригади оперативного призначення Національної гвардії України Сергій Круглов, командир 8-го прикордонного загону Державної прикордонної служби України Володимир Гідзула та керівник Запорізької дирекції АТ «Укрпошта» Юлія Боровик.

Цей випуск здійснено за сприяння Національної Гвардії України, Державної прикордонної служби України та Національної поліції України.

На початку лютого 2023 року МВС України оголосило про формування добровольчих батальйонів «Гвардії наступу». Це спеціальні підрозділи, які братимуть участь у визволенні України.

У своїй промові Голова Запорізької ОДА зазначив, що наша область довго була під окупацією, наразі час повертати своє. Ця задача покладається на сформовані МВС України спеціальні штурмові батальйони «Гварді наступу».

Попереднє повідомлення

Російські нацисти завдали авіаудар по мирних жителях Оріхова. Фото

Next Post

Під Мелітополем прогриміло три потужні вибухи поспіль

Next Post
Під Мелітополем прогриміло три потужні вибухи поспіль

Під Мелітополем прогриміло три потужні вибухи поспіль

Погода
Запоріжжя

вологість:

тиск:

вітер:

Погода на 10 днів від sinoptik.ua
  • Головна
  • Контакти
  • Про нас

© 2025 Forpost.media

Результату немає
Переглянути всі результати
  • ГОЛОВНА
  • ВІЙНА
  • НОВИНИ
  • СТАТТІ
  • БЛОГИ
  • УКРАЇНА
  • ПРО НАС
  • КОНТАКТИ

© 2025 Forpost.media