У Запоріжжі порушили кримінальну справу проти медика, пацієнтка якого померла після пологів

1993
Запорізька прокуратура розслідує факт смерті молодої жінки, яка померла в пологовому будинку, одразу після народження доньки.

Нещасний випадок трапився 24 липня, жінка померла в наслідок маткової кровотечі.

У пацієнтки трапилися ускладнення після пологів і вона раптово померла, принаймні так запевняють медики. Що в стінах пологового будинку трапилося насправді, з’ясують тепер правоохоронці. Чоловік померлої Сергій не вірить у невідворотність такої долі коханої дружини, тож має намір шукати правду і якщо знайде винних у смерті, вимагатиме покарання.

“Моя дружина була абсолютно здоровою, ми разом з маленьким синочком чекали на довгоочікувану донечку. Дружина дуже відповідально ставилася до свого здоров’я, всі обстеження проходила згідно з графіком, здавала усі – і платні й безкоштовні аналізи. У картці вагітної я бачу, що все було в нормі, показники обстежень та результати аналізів ідеальні. Як могло трапитися, щоб молода і здорова жінка померла? Не вірю, що лікарі виконали свої обов’язки належним чином. Сьогодні я не можу ні їсти, ні спати. Я шукатиму правду і прошу фахівців допомогти мені у цьому” – каже згорьований вдівець Сергій.

Про порушення кримінальної справи повідомили в прокуратурі Запорізької області.

Правоохоронцями внесено відомості до ЄРДР та розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст. 140, тобто за фактом неналежного виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки для хворого.

З заявою про факт злочину до правоохоронців звернувся чоловік, дружина якого померла в лікарні після родів.

Наразі проводяться слідчі дії та встановлюються всі обставини трагедії. Досудове розслідування триває.

Процесуальне керівництво у даному провадженні здійснюється Запорізькою місцевою прокуратурою

№3.

Сьогодні Сергій мусить самостійно виховувати двох діточок, новонароджену донечку та трирічного сина. Хлопчику досі не повідомили про смерть матері.

Небайдужі запоріжці допомагають чоловікові впоратися із викликами, для малечі приносять одяг, підгузки та все необхідне.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...