У Запоріжжі працівниця банку присвоїла майже мільйон грвень коштів установи

336
Фотоілюстрація

До 12 років позбавлення волі загрожує працівниці банку, яка присвоїла понад 839 тисяч гривень установи. Про це повідомляють в пресслужбі Прокуратури Запорізької області.

Встановили, що жінка працювала касиром-операціоністом в одному з банків Запоріжжя. Скориставшись тим, що їй були ввірені кошти та цінності банку, запоріжанка привласнила 645 500 гривень та 7 000 доларів США (яка за курсом НБУ становить 194 460 гривень), які належали банку. Загалом сума становить 839 960 гривень.

Гроші жінка легалізувала через проведення фіктивних банківських операцій та здійснення правочину направленого на погашення боргових зобов’язань перед третіми особами.

Зараз працівниці банку вже повідомили про підозру у вчиненні злочинів за ч. 5 ст. 191 (Привласнення чи розтрата чужого майна, яке було ввірено особі чи перебувало у її віданні) та ч. 1 ст. 209 (Легалізація доходів отриманих злочинним шляхом) КК України.

За скоєне їй загрожує позбавлення волі до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатись певною діяльністю на строк до двох років з конфіскацією майна та позбавлення волі до 12 років з конфіскацією майна.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...