У Запоріжжі представили команду “Європейської Солідарності”, з якою партія йде на вибори

635

Сьогодні на о. Хортиця відбула масштабна конференція Запорізької територіальної організації політичної партії «Європейська Солідарність».

Під час заходу голова організації, народний депутат восьмого скликання Ігор Артюшенко представив  команду, з якою партія йде на вибори в Запоріжжі та області.
Ігор Андрійович нагадав про основні задачі та місію «Європейської Солідарності» в українському політикумі та Запоріжжі зокрема.

«Сьогодні «Європейська Солідарність» в опозиції до влади, а тому наше головне завдання – не допустити згортання реформ, не допустити зупинення руху країни в західний вільний світ, зупинити реванш проросійських сил та олігархату», – зазначив на конференції голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко.

Своїм завдання «Європейська Солідарність» вважає й надалі ставати локомотивом змін від найменшого ОТГ і до міст-мільйонників.

«Будувати Європу в кожній громаді і в країні загалом – наше найперше завдання. І зобов’язання боронити рідну землю проти російського агресора, захищати та розвивати українські цінності й культуру ніхто з нас не знімав. Бо ці завдання є спільними і поєднаними. Мир є там, де український прапор, українська церква і український захисник. Європа там, де вільні громадяни, де верховенство права і високий рівень життя. І одне без іншого є неможливим» – сказав Ігор Артюшенко.

Відповідати за успішну реалізацію цих задач у Запоріжжі партія доручила мужньому  учаснику бойових дій російсько-української війни на Донбасі, офіцеру оперативного резерву першої черги 92-ї ОмБр, активному учаснику Революції Гідності, директору з будівництва ТОВ «Інфра-Буд» – спеціалісту у сфері капітального будівництва, міської інфраструктури та інформаційних технологій Валерію Прозапасу, якого висунули кандидатом в мери Запоріжжя.

Під час виступу Валерій Прозапас озвучив основні пункти своєї програми. За 5 років на посаді міського голови він планує:

  • ефективно використовувати можливості децентралізації;
  • кардинально змінити підходи до управління житлово-комунальним господарством;
  • створити умови для розвитку бізнесу та залучення інвестицій;
  • системно розв’язувати екологічні проблеми міста;
  • перетворити Запоріжжя на комфортне і безпечне місто.

Валерій Прозапас зазначив, що пріоритетами своєї діяльності  вважає розробку та реалізацію життєво важливих місцевих програм – «Обличчя міста», «Європейський двір» та «Історична локація».

Також в ході конференції представили кандидатів у депутати міської та обласної ради.  У команді «Європейської Солідарності» – військові, волонтери, лікарі, підприємці, представники різних патріотичних рухів і до цього – політичних сил.

Серед них:

ОЛЕКСАНДР  ЛОБАС – підполковник Збройних Сил України, герой україно-російської війни на Донбасі, організатор  та командир  героїчного 37-го батальйону територіальної оборони Запорізької області.

ОЛЕНА ЯРОШЕНКО – знана в Україні та  Запоріжжі  волонтерка, засновниця допомоги переселенцям з Донецької і Луганської областей. співзасновниця благодійного фонду «Лебедія»

ГАЛИНА ГОНЧАРЕНКО – волонтер російсько-української війни, директор     благодійного фонда «Майбутнє Запоріжжя» та керівник  Волонтерського центру «Солдатський привал».

АНДРІЙ ХІМІЧЕВ –  Голова Запорізької обласної ради ветеранів АТО.

ОЛЬГА  СТАДНІЧЕНКО завідувачка кафедри українознавства Запорізького національного університету, письменниця, голова Запорізької обласної організації Національної спілки письменників України, заступник голови Запорізької обласної організації всеукраїнського товариства «Просвіта» та інші.

Детальніше, як проходив захід та список кандидатів у підсумковій публікації Форпост, ввечері.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...