У Запоріжжі представили нового керівника обласної прокуратури

122

Заступник Генпрокуратора Максим Якубовський представив нового очільника прокуратури Запорізької області – Віктора Приходька.

Про це повідомляє обласна прокуратура.

Колективу обласної прокуратури представлений новий керівник. До призначення на Запоріжжя Приходько працював на різних посадах у прокуратурі Кіровоградської області, а також заступником прокурора в Олександрійській місцевій прокуратурі.

Останню декларацію до НАЗК Віктор Приходько подавав в травні 2020 року. Згідно неї у власності сім’ї прокурора є нерухомість у Кіровоградській області. Зокрема, Віктор Приходько володіє квартирою, садовим будинком і земельною ділянкою у Олександрії, а також кімнатою у Кропивницькому. Дружина і син прокурора мають квартиру у Світловодську.

Прокурор користується автомобілем Honda CR-V 2008 року, яка оформлена на Галину Приходько (очевидно, родичку посадовця). Вартість автомобіля він не вказав, але на вторинному ринку продавці оцінюють такі автівки у діапазоні – 11-13 тисяч доларів США.

Річна зарплата посадовця за 2019 рік у кіровоградській прокуратурі склала 803 тисячі гривень, також він отримав пенсію у 40 тисяч гривень.

Грошові активи прокурора складають близько 85 тисяч гривень. Окрім цього, зазначається наявність 14 тисяч доларів США і 6 тисяч євро, а також криптовалюти вартістю 15 тисяч гривень.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...