У Запоріжжі презентують програму марафону «2nd Zaporizhstal Half Marathon»

65
Фото: zp.gov.ua

4 вересня у Туристичному інформаційному центрі відбудеться презентація другого осіннього напівмарафону «2nd Zaporizhstal Half Marathon». Про це повідомили у прес-службі Запорізької міської ради.

Під час презентації організатори заходу з компанії “Run Ukrainе” розкажуть про дистанції напівмарафону, благодійну складову, призовий фонд змагань, презентують програму підготовки учасників до напівмарафону, нову концепцію та дизайн медалі фінішера.

Захід відбудеться у Туристичному інформаційному центрі міста Запоріжжя. Початок о 19:00. Вхід на презентацію вільний за умови реєстрації.

Запорізький півмарафон “2nd Zaporizhstal Half Marathon” є одним із семи етапів бігової ліги “Run Ukraine Running League 2018”, що включає у себе старти у п’яти містах України. Мета подібних заходів – залучення людей до масового спорту. У першому півмарафоні, який відбувся в Запоріжжі 5 листопада 2017 року, в забігах на дистанції на 2, 5, 10 і 21 км взяли участь 1500 учасників з 29 міст України та дев’яти країн світу (Об’єднаних Арабських Еміратів, США, Туреччини, Перу, Молдови і т.д.). Цього року організатори “2nd Zaporizhstal Half Marathon” планують зібрати понад 2000 учасників та 4000 глядачів та вболівальників. Забіг відбудеться 28 жовтня.

Читайте також: В Запорожье начался новый учебный год в самом необычном университете

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...