У Запоріжжі пройшов конкурс дитячої творчості «Таланти міста Z»

53

21 лютого у Міському Палаці дитячої та юнацької творчості відбувся конкурс «Таланти міста Z» присвячений 80-ти річчю Запорізької області.

На виставці були представлені роботи учасників конкурсу – пейзажі, художні композиції, що відображають краєвиди Запоріжжя, мальовничі куточки природи, історичні, природні пам’ятки міста, виконані в різних техніках, а також сувенірна продукція, яка популяризує Запорізький край.

У кабінетах закладу проходили майстер – класи, де діти власними руками створювали витвори мистецтва.

Наприкінці конкурсу переможців на церемонії нагородили та вручили призи, вручила грамоти і вручила квіти педагогам та керівникам дитячих гуртків депутат міськради фракції «Солідарність» Ольга Ревчук.

«Подивившись роботи учасників конкурсу, я зрозуміла наскільки талановиті діти. Президент України та наша фракція у міськраді завжди підтримує ініціативи, які направлені на розвиток української культури, мистецтва та молоді. Завдяки президентській реформі децентралізації бюджет міста збільшився з 3 млд. грн. у 2014 до 9,5 млд. грн. у 2018 році, що дало можливість виконувати поточні ремонти у закладах культури, освіти та покращувати умови для розвитку талантів наших діточок» – наголосила Ольга Ревчук.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...