У Запоріжжі районна адміністрація відзвітувала про зібране сміття, однак активісти викрили їх в брехні – фото

945

У соціальних мережах з’явився пост, де районна адміністрація ЗМР по Вознесенівському районі, відзвітувала про зібране сміття вздовж вулиці Перемоги. Активісти виявили те ж сміття, яке обачливо робітники підрядної організації, сховали за парканом.

Пресслужба опублікувала фото, яке «засвідчує», що робітники прибрали сміття вздовж вулиці Перемоги в мішки в четвер, 8 травня.

Місцевий активіст Ігор Лукашенко написав, що його щось почало бентежити в цьому повідомленні. Тому він вирішив виїхати на місце події, щоб побачити все на власні очі.

«І начебто все ок, і убогий звіт є, який нагадує відкриття “зупинки”, тобто бетонної плити у рашці. Але ж щось не так мне здалося. Чи то відсутність будь-кого транспорту для вивозу сміття, чи то підозріло виходячи з-за забору “підрядники”… І поїхав перевірити особисто», – пише він.

З’ясувалося, що підозри виявилися небезпідставними. Підрядна організація все «прибране» просто склала за парканом.

«І що я побачив? Те, що ці “підрядники” проста зібрали трошки сміття, розмазавши більшу частину по тротуару, і винесли за паркан!!! Навіть не трохи далі, в просто з іншої сторони паркану.
Не буду чіплятися до значення “вздовж”))) (по факту 5-7 метрів). Але в мене з’явилося декілька питань.
Яка підрядна організація виконувала роботи? Чи можна подивитися акт виконаних робіт? Чи є договори найму співробітників, що виконували роботи?», – додає місцевий мешканець. 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...