У Запоріжжі ремонт однієї з музичних шкіл анонсували з розмахом – навіть зірок запросили

394

Вихованці запорізької музичної школи №1 приймали поважних гостей. До них завітала відома на всю Україну скрипалька – Асія Ахат. Також знаменитість відома публіці, як співачка.

З міського бюджету на ремонт будівлі (музичної школи №1) виділили півмільйона гривень. На честь цієї події зробили справжнє свято, щоб для суспільства не пройшло не поміченим. Однак, й дітлахи отримали подарунки. Адже до них завітала Інеса Данилова, яка більш відома, як Асія Ахат – співачка, скрипалька, музикант.

«Бабуся забирала мене зі школи й ми з двома пересадками їздили до музичної школи. Вся сім’я підключалася до того, щоб навчити мене, почали вивчати зі мною музичну грамоту, витрачати на мене дуже багато сил. Тому скажіть велике дякую батькам за підтримку вашого таланту. Музика – це праця дорослої людини. Серед вас я бачу скрипалів, струнників, віолончелістів. Це дійсно найскладніші, але дуже цікаві інструменти. Тому ви всі великі розумнички. Продовжуйте у тому ж дусі», – згадує свої юнацькі роки знаменитість.

У гості вона приїхала не з пустими руками – привезла з собою скрипки. Один з музичних інструментів вручила особисто талановитій учениці.

Після цього грошовий сертифікат урочисто передав заступник міського голови Анатолій Пустоваров. Фінанси підуть на капітальний ремонт будівлі.

Фото прес-служби Запорізької міськради

загрузка...