У Запоріжжі роботу шукають більше жінок, ніж чоловіків

121
безробітні
Фото: Google.com

У січні та лютому за допомогою центрів зайнятості міста працевлаштувалися більше 700 людей, які до того було безробітними. Офіційно в Запоріжжі зараєстровано всього 4,5 тисячі безробітних, повідомляє прес-служба Запорізької міськради.

За данними Запорізького міського центру зайнятості, з них 204 – це особи, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню: 128 – особи, яким до настання права на пенсію за віком залишилось 10 і менше років, 55 – мають на утриманні дітей віком до 6 років або виховують без одного з подружжя дитину віком до 14 років, 23 інваліди, 9 учасників бойових дій. 14 чоловік працевлаштувались за рахунок компенсації роботодавцю єдиного соціального внеску. 94 безробітних взяли участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру. 91 чоловік пройшов професійне навчання або підвищив свою кваліфікацію.

Станом на 1 березня в центрах зайнятості Запоріжжя чисельність зареєстрованих безробітних склала 4 463 особи. З них 2 751 жінка та 1 614 осіб у віці до 35 років.

Крім того, у центрі зайнятості нагадують, що з 1 січня 2018 року набули чинності зміни до ч. 2 ст.14 «Закону України про зайнятість населення» щодо категорій громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

Відтепер підприємствам, установам та організаціям з чисельністю штатних працівників від 8 до 20 осіб встановлюється квота у розмірі не менше однієї особи у середньообліковій чисельності штатних працівників для працевлаштування громадян передпенсійного віку, яким до настання права на пенсію за віком, відповідно до ст. 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», залишилось 10 і менше років.

Читайте також: Управляючі компанії в Запоріжжі програли апеляцію, — конкурс незаконний

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...