У Запоріжжі родина загиблого воїна отримали «Ікону пам’яті загиблим за Незалежну Україну»

49
Фото: Запорізький медіа центр

Воїн 93-ої окремої механізованої бригади 1991 року народження Михайло Гончаренко, загинув 23 липня 2014 року в селі Лозове Артемівського району (Донецька область) під час захисту України. Старшого солдата поховали в смт. Балабине Запорізького району.

Вчора, 4 серпня, в Соборі Святої Трійці відбулось вручення барельєфу «Ікони пам’яті загиблим за Україну» родині померлого. Дуже важливо, щоб близькі Михайла відчували підтримку громадян, розуміли, що їхнього Михайла не забули. Цей проєкт саме на це й направлений.

Також зазначимо, що Указом президента України №873/2014 від 14 листопада 2014 року був нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно). 9 листопада 2016 року старшого солдата нагородили орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІІ (посмертно).

Для довідки: авторка барельєфу – відома скульпторка Олена Карамушка. Вона мешкає в Італії, однак починаючи від Революції Гідності допомагає своїм побратимам. Цей проєкт спрямований на увіковічення пам’яті полеглих бійців – «Ікона пам’яті загиблим за незалежність України».

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...