У Запоріжжі розглянули клопотання про зміну запобіжного заходу няні незаконного садка, де померла дитина

201
Фото зі сторінки Теймура Мамедова

Вчора, 22 липня, батько однорічної Олесі, яка померла в нелегальному квартирному дитсадку, звернувся з повідомленням до небайдужих людей. Чоловік попросив прийти на відкрите засідання, де розглядатимуть клопотання адвоката няні, яку підозрюють у вбивстві його дитини.

Засідання відбулося сьогодні, 23 липня, о 12:45 в Орджонікідзевському районному суді. Суддя розглянув клопотання Павла Будилки про зміну запобіжного Суханової І. На своїй сторінці у Facebook адвокат Теймур Мамедов, який захищає інтереси постраждалої сім’ї, розповів, що клопотання залишено без задоволення. Жінка лишається під вартою (60 діб).

Нагадаємо, 51-річна мешканка вулиці Авраменка організувала в себе на квартирі нелегальний дитячий садок. Сюди 29 травня привели однорічну Олесю. Через деякий час дитина померла.Лікарі констатували смерть внаслідок закриття дихальних шляхів шлунковим вмістом. Спочатку жінка говорила, що дівчинку привели до неї хворою. Однак правоохоронцям вдалося відновити відео, де видно, як «вихователька» кладе подушку Олесі на голову та зав’язує.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...