У Запоріжжі вирішується проблема з нестачею місць у дошкільних закладах: відкрився новий дитячий садок (фоторепортаж)

44
дитячий садок

Наприкінці минулого року у Комунарському районі міста розпочав свою роботу дитячий садок №144 «Запорожець». Це дуже важливо, адже батьки маленьких запоріжців останні кілька років активно ламали голови над питанням “як влаштувати дитину в дошкільний заклад?”.

Два роки тому проблема з нестачею місць у дошкільних закладах міста була масштабною, так як багато тат та мам просто не мали можливості водити своїх малюків в дитячі садки, бо черга там досягала показника в 1,5 тисячі дітей.

Однак, починаючи в 2016 року, в міськраді розпочалася цілеспрямована робота, направлена на вирішення цього питання. В результаті цього, сьогодні черга знизилась до показника в 368 дітей, повідомляють в мерії. За цей період в місті були відкриті додаткові групи, виконані реконструкції дошкільних установ, які багато років не працювали. Зокрема у минулому році було відновлено роботу трьох дитячих садків. Одним з них став ясла-садок №144 «Запорожець» у Комунарському районі.

Ця дошкільна установа  була закрита після тривалої експлуатації у 2001 році. Через 16 років садок у грудні минулого року знову відкрив двері для малюків. Сьогодні тут функціонують 12 груп, розрахованих на 222 дитини. Це групи раннього та дошкільного віку, дві з них з інклюзивною формою навчання.

дитячий садок

– Садок зовсім недавно запущений в експлуатацію. Але життя в ньому вже кипить. З дітками займаються, забезпечений весь навчально-виховний процес, створені комфортні умови. Садок дійсно зразково-показовий, – зазначив заступник міського голови Валерій Еделев.

Зараз «Запорожець» – це справді сучасний, затишний, оснащений за останніми технологіями садок. У ньому обладнані пральня, харчоблок, медкабінет, є всі необхідні меблі, іграшки та спортінвентар.

Поки робота з ліквідації черги в дошкільні установи триває, в міськраді зазначають, що в окремих садах навіть зараз є вільні місця, куди готові прийняти малят.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...