У Запоріжжі розпочнуть виходити на лінію тролейбуси з автономним ходом

89

Запоріжжя отримало всі 5 тролейбусів з автономним ходом, які планувалося придбати у поточному році. Зараз їх готують до роботи. Вже через тиждень вони розпочнуть виходити на лінію. Про це керівництво КП «Запоріжелектротранс».

Нові тролейбуси «Дніпро Т-203» з автономним ходом розраховані на близько 100 пасажирів. Вони зможуть частину маршруту проїжджати без контактної мережі. Потім знову приєднатися до неї, під час користування контактною мережею відбувається підзарядка акумулятора. Всі електричні параметри тролейбусу контролюватиме спеціальний комп’ютер. Також вони обладнані спеціальним пандусом, пристосовані для проїзду людей з обмеженими можливостями.

Планується, що 2 з них працюватимуть на новому маршруті №1, який з’єднуватиме острів Хортицю з центром міста. Тролейбуси курсуватимуть від площі Профспілок по проспекту Соборному, через греблю «Дніпрогесу», арковий міст. Потім по острову Хортиця, розворот на кільці та у зворотному напрямку.

Також наприкінці вересня – у жовтні місто розпочне отримувати європейські тролейбуси. Всього їх буде 9. Це великі тролейбуси, які розраховані на понад 120 пасажирів. Вони будуть обладнані кондиціонерами у салонах тролейбусу. Ще три тролейбуси планують спрямувати на інші маршрути. Серед можливих варіантів – Заводський район, Осипенківський мікрорайон.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...