У Запоріжжі ще немає «бебі-боксів»: для їх отримання батьки мають написати заяву в пологовий будинок

462
Фото: msp.gov.ua

Відповідно до постанови Уряду з початку вересня при народженні дитини кожна родина під час виписки немовляти з пологового будинку має отримати одноразову натуральну допомогу «пакунок малюка». У Постанові йдеться, що отримання «бебі-боксу» здійснюється не пізніше ніж через 30 днів з дня народження дитини.

У Департаменті соціального захисту населення Запорізької облдержадміністрації повідомляють батькам, що наразі у пологових будинках “бебі-бокси” відсутні. Очікується, що перші партії прибудуть у регіони з 10 вересня 2018 року. Тож кожна мама, яка буде виписуватися з пологового будинку до 10 вересня, може звернутися з письмовою заявою про отримання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» (бланк заяви додається) до місцевого структурного підрозділу з питань соціального захисту населення. Заяву можна написати безпосередньо в пологовому будинку, яку буде передано на розгляд структурному підрозділу з питань соціального захисту населення, який забезпечить надання «пакунка малюка» отримувачу за місцем проживання.

Фото: msp.gov.ua

Міністерство соціальної політики України повідомляє, що наразі здійснюється сертифікація товарів та організація їх доставки на обласні склади. Після надходження «пакунків малюка» на склад їх видача здійснюватиметься відповідно до порядку.

Варто додати, що «пакунок малюка» є безповоротною адресною соціальною допомогою та видається по одному на кожну новонароджену дитину, а отримати його зможуть мати, батько, родичі або патронатний вихователь дитини. Міністерством соціальної політики затверджено набір із 25 необхідних речей для новонароджених діток, які упаковані в коробку-колиску з міцного картону. Вартість кожного пакунка становить 5 тисяч гривень. Отримання допомоги «пакунок малюка» не впливає на розмір допомоги при народженні дитини і вартість допомоги не враховується під час обчислення сукупного доходу сім’ї для всіх видів соціальної допомоги, що надається відповідно до законодавства.

Читайте также: В Запорожье повысят цены на холодную воду — тарифы

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...