У Запоріжжі сім’ю розділило квартирне питання (ВІДЕО)

1735
Скріншот з відео

Мати двох дітей Ольга Деліна стала героїнею передачі «Стосується кожного». Жінка звинувачувала своїх рідних – батька, брата, колишнього чоловіка – у тому, що вони залишили її без помешкання. Вона, навіть, разом з дітками ночувала взимку у під’їзді.

В мережі з’явилися жахливі кадри: серед коробок, речей, під дверима квартири змушена була ночувати Ольга Деліна разом зі своїми дітками. Кадри розлетілися миттєво. Таким чином, жінка стала героїнею передачі «Стосується кожного», яка виходить на «Інтері».

Як розповіла героїня після розлучення з чоловіком, довелося з Мелітополя виїхати назад до Запоріжжя де живуть родичі. При цьому мешкала вона у чужій квартирі. За версією Ольги з приміщення її виставила власниця, яка вимагала кошти. У той час грошей у неї не було. Прихисток діточки з мамою отримали зовсім від незнайомих людей.

Родичі стверджують, що пропонували допомогу, однак постраждала ні в яку не погоджувалася. Просто на це все у неї були свої погляди. Далі почали повністю розбирати ситуацію. Кімната дійсно записана була на неї (батько відписав). Коли вийшла заміж – необхідність у квадратних метрах відпала. Запропонувала брату за певну суму забрати цю кімнату. Документи не оформлювали. Чоловік наполягає, якщо він давав гроші, значить потрібно якось оформити ці справи. Або повернути кошти, або не претендувати на цю кімнату. Жінка стверджує, що долари отримувала від батька у подарунок. По праву «метри» належать їй.

загрузка...