У Запоріжжі справу головного лікаря області за зловживання службовим становищем передали до суду

210
Спеціалізована антикорупційна прокуратура
Фото: Google.com

Спеціалізована антикорупційна прокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно головного лікаря “Запорізької обласної клінічної лікарні”. Про це повідомляється на сторінці САП у Facebook.

6 березня обвинувальний акт направлено до Комунарського районного суду міста Запоріжжя стосовно головного лікаря КУ “Запорізька обласна клінічна лікарня”, колишнього начальника відділу матеріально-технічного забезпечення лікарні та колишнього директора ТОВ “Торговельно-фінансова компанія “ЛАЗ” за обвинуваченням у зловживанні службовим становищем, скоєним за попередньою змовою групою осіб, та службовому підробленні тобто у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ст. 27, ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366 КК України.

САП встановлено, що головним лікарем ЗОКЛ за пособництва керівника ТОВ «ТФК «ЛАЗ» та за участі секретаря комітету з конкурсних торгів лікарні організовано проведення в порушення визначеної законом процедури закупівлі автомобілів швидкої медичної допомоги типу «А» за рахунок субвенції з державного бюджету в одного учасника, за результатами якої 23.10.2012 між КУ «Запорізька обласна клінічна лікарня» Запорізької обласної ради і ТОВ «ТФК «ЛАЗ» укладено договір, за яким лікарнею придбано 26 автомобілів, комплектація та технічні параметри яких не відповідають вимогам стандартів України, і експлуатація (використання) за прямим призначенням яких не можлива, що завдало збитків на суму 13 млн. грн.

Нагадаємо, у серпні 2017 року головному лікарю Запорізької обласної лікарні Ігорю Шишці було повідомлено про підозру у зловживанні службовим становищем та службовому підробленні. Тоді йому призначили нічний домашній арешт. Однак з посади його не зняли, тому Шишка керує обласною лікарнею й понині.

Читайте также: В Запорожье на строительстве детсада разворовали больше 3 миллионов гривен

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...