У Запоріжжі стає все менше комунальних газет

73
ЗМІ

Запорізька область – у трійці лідерів за темпами роздержавлення друкованих ЗМІ. Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації, писилаючись на  дані звіту «Український медіа ландшафт» Української асоціації медіа бізнесу. 

Лідерами з роздержавлення комунальних друкованих засобів масової інформації в Україні стали Хмельницька, Тернопільська та Запорізька області. Серед аутсайдерів – Київська, Закарпатська та Донецька області.

На сьогодні в Запорізькій області реформовано вісім районних комунальних газет, які отримали нове свідоцтво про реєстрацію, що становить 27% від загальної кількості.

Так, за станом на 01 лютого 2018 року завершено процес реформування  таких видань як «Нова Таврія» Василівського району, «Дніпровські вогні» Вільнянськоо району, «Голос Гуляйпілля» Гуляйпільського району, «Новини дня» Кам’янсько-Дніпровського району, «Михайлівські новини» Михайлівського району, «Наше життя» Ново миколаївського району, «Пологівські вісті» Пологівського району та «Приазовская новь» Приазовського району.

У решті комунальних газет процедура роздержавлення триває і має бути завершена до кінця поточного року. Держкомтелерадіо нагадує, що друковані ЗМІ, які не встигнуть до 1 січня 2019 року перереєструватися в Міністерстві юстиції України, автоматично втратять право на друк, тому що їхні старі свідоцтва про державну реєстрацію ЗМІ стануть недійсними.

Читайте також: Ситуація з ГРВІ у Запоріжжі серьйозна — вимушені канікули для школярів тривають

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...