У Запоріжжі стартував перший всеукраїнський фестиваль степ-денсу – ФОТО

45
Фото: zp.gov.ua

Протягом трьох днів, з 12 по 14 жовтня, професіонали ірландського та американського степ-танцю у Запоріжжі обміняються досвідом з аматорами та початківцями галузі.

Захід зібрав понад 140 учасників із Запоріжжя, Дніпропетровської, Одеської, Київської, Львівської, Харківської, Вінницької областей, повідомили у прес-службі мерії. Як розповів заступник директора ПК «Орбіта» Олексій Максименко, «Z-TAPforLIFE» – це культурно-освітня платформа для артистів степ-танцю. Окрім майстер-класів всі учасники отримають змогу показати вільну імпровізація під супровід джазової музики, а також показати свою майстерність на завершальному Tap dance show, яке відбудеться 14 жовтня.

Мета заходу – об’єднати усіх танцюристів перкусійного жанру, а також поєднати а американський та ірландський степ. Це перший в Україні суспільно-політичний проект, який об’єднує професіоналів і аматорів tap та irish dance з різних областей країни.

Фото: zp.gov.ua

13 жовтня з 10:00 до 15:30 пройдуть майстер-класи, а о 18:00 години на площі Маяковського відбудеться імпровізаційний концерт у форматі open air. Фінальний виступ відбудеться 14 жовтня у ПК «Орбіта» о 14:30.

Читайте також: Запорожская “Славутич-Арена” примет финал Кубка Украины по футболу

загрузка...