У Запоріжжі стався конфлікт між водієм та чоловіком, який одягнув маску на голову (ФОТО)

602

У Запоріжжі, як і по всій області, на сьогоднішній день невтішна ситуація захворюваності COVID-19. Регіон повністю перевели в «помаранчеву» зону карантину. Однак, не всі городяни поставилися до карантинних заходів серйозно.

Сьогодні, 26 жовтня, в тролейбусі №14 стався черговий конфлікт через масочного режиму. Інцидент стався між зупинками “театр Магара і пл. Університетська “, в напрямку пл. Запорізькій. Про це повідомляє “Суббота плюс”.

Так, пасажир тролейбуса надів маску на шапку. Спочатку інші пасажири і водій просили чоловіка надіти маску на обличчя, але він не погоджувався. Тому водій зупинив трансопорт і запропонував або чоловік одягає маску на обличчя, або виходить з салону.

Кілька хвилин пасажири і водій намагалися домовитися з чоловіком. У результаті, одна з пасажирок викликала поліцію.

Прибулі на виклик правоохоронці, після переговорів з чоловіком, вивели його на вулицю. А тролейбус з пасажирами продовжив свій рух за маршрутом.

Нагадаємо, Відсьогодні Запоріжжя та область знаходить у «помаранчевій» зоні. Тому у місті посилили правила “карантинних” перевезень, у результаті чого розпочався справжній транспортний колапс.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...