Суд відсторонив від посади керівника “Запоріжгазу”

219
Фото: Google.com

Підозрюваного у зловживаннях своїми повноваженнями голову правління ПАТ “Запоріжгаз” відсторонено від посади терміном на два місяці. Таке рішення вчора, 26 січня, ухвалив Жовтневий районний суд Запоріжжя.

Керівник “Запоріжгазу” підозрюється у зловживанні своїми повноваженнями та внесенні неправдивих даних в офіційні документи у період жовтень-грудень 2014 року задля списання газу загальним об’ємом в майже 4 мільйони куб.м. та вартістю близько 27 мільйонів гривень.

Прокурор посилаючись на достатність доказів просив відсторонити підозрюваного від посади строком на два місяці. Захисник підозрюваного заперечував, посилаючись на недоведеність вини підзахисного, відсутності можливості спілкуватися або іншим чином впливати на свідків, необґрунтованість пред’явленої підозри, а також не встановлення особи потерпілого.

Суд, заслухавши сторони, вивчивши матеріали клопотання, визнав обґрунтованим доводи прокурора та дійшов висновку про можливості впливу підозрюваного на свідків по справі, частина з яких є співробітниками Запоріжгазу.

Читайте також: Міста й селища Запорізької області «залишили» без алкоголю – ФОТО

загрузка...