У Запоріжжі суд виніс вирок юнакам, які розгромили «Спортлото»: деталі

63

Комунарський районний суд дав три роки умовно трьом хлопцям, які хотіли бути схожими на активістів-борців з ігровими автоматами і скоїли розбійний напад з битами на «Спортлото». Про це повідомляється в реєстрі судових рішень.

Відомо, що напад троє друзів зробили ще три роки тому – в липні 2017 року. Під час допиту хлопці чесно зізналися, що на такий крок їх підштовхнув відеоролик, де борці з нелегальним ігровим бізнесом, розгромили приміщення з ігровими автоматами.

Вони вирішили піти тим самим шляхом – наділи на себе маски, взяли бейсбольну биту та вирушили до «Спортлото», яке на той час ще розміщувалося на вулиці Космічній. Вхід їм перегородив охоронець, але вони завдали йому тілесних ушкоджень і зайшли всередину.

У залі перебували кілька гравців і дівчина-адміністратор. Адміністорка намагалася зателефонувати в поліцію, але у неї вихопили телефон. Перед цим їй вдалося натиснути кнопку виклику охорони.

Через декілька хвилин зловмисники залишили будівлю. На вулиці вже була охорона, але вони навіть не спробували їх зупинити. Вони сіли в автомобіль «ВАЗ» і намагалися сховатися, але були затримані поліцією.

Пізніше потерпілий охоронець і дівчина-адміністратор відмовилися від цивільного позову. Також у  поліцію представники «Української національної лотереї» заявляли про збитки в 2000 гривень, але після ця сума вже ніде не фігурувала.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...