Україномовний священик не витримав негативного сприйняття з боку колег московського патріархату та перейшов до УПЦ КП

82
УПЦ КП

Священик Станіслав Ревтов залишив Українську православну церкву Московського патріархату та приєднався до УПЦ Київського патріархату. Тепер він буде зарахований до штату Свято-Троїцького кафедрального собору. Про це повідомили у Запорізькій єпархії УПЦ КП.

В ШТАТ ЗАПОРІЗЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ КП ПРИЙНЯЛИ СВЯЩЕННОСЛУЖИТЕЛЯ, ЯКИЙ ПЕРЕЙШОВ ІЗ ЗАПОРІЗЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ МП.До Преосвящен…

Опубліковано Запорізька єпархія УПЦ КП 6 лютого 2018 р.

Станіслав Ревтов покинув Московський патріархат через низку розбіжностей, в тому числі й через негативноге сприйняття його україномовності.

Нагадаємо, що СБУ повідомило про те, що до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 161 КК України (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками) стосовно вчинення окремими представниками Запорізької Єпархії Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ-МП), ГО “Союз православний “Радомир” та іншими невстановленими особами умисних дій, спрямованих на розпалювання національної, релігійної ворожнечі та ненависті, образу почуттів громадян у зв’язку з їхніми релігійними переконаннями, що спричинили тяжкі наслідки у вигляді виникнення сутичок та масових заворушень в Запорізькій області та інших регіонах України.

Встановлено, що представники Запорізької Єпархії Української православної церкви Московського патріархату допускають вибірковий підхід до здійснення релігійних обрядів, надаючи перевагу тим особам, які проходили обряди хрещення саме в УПЦ-МП, чим ображають почуття громадян у зв’язку з їх релігійними переконаннями. Указані особи засуджують спілкування представників церкви українською мовою, чим принижують національну честь громадян України,

Читайте також: Єпископ Фотій: «За логікою Митрополита Луки мільйони українців відправляться в пекло»

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...