У Запоріжжі увіковічать пам’ять Героя України – фото

192
В'ячеслав Чорновол
Фото: facebook.com

За ініціативи ветеранів НРУ та місцевих чиновнків у Запоріжжі відкриють меморіальну дошку, присвячену видатному державному діячу, лідеру Народного Руху України, Герою України В’ячеславу Чорноволу. Про це на своїй сторінці в соцмережі розповів керівник управління внутрішньої політики Запорізької ОДА Олександр Зубченко.

Дошку буде встановлено на приміщенні культурно-ділового центру по пр. Соборний, 162, з боку кінотеатру “Байда”. Саме у цьому залі 5 лютого 1999 року В’ячеслав Максимович востаннє виступав перед семистами запоріжцями. Це було за кілька тижнів до того, як його життя трагічно обірвалося.

В'ячеслав Чорновол
Фото: facebook.com

Відкриття дошки заплановано на кінець березня. Воно буде приурочене до 19-х роковин загибелі В’ячеслава Чорновола.

“Увічнення пам’яті борців за волю України, героїв національно-визвольних змагань минулого століття є одним із пріоритетів у роботі обласної виконавчої влади”, – пише Зубченко.

В'ячеслав Чорновіл
В’ячеслав Чорновіл. Фото: wikipedia.org

Довідка: В’ячесла́в Максимович Чорновіл (24 грудня 1937 – 25 березня 1999) — український політик, публіцист, літературний критик, діяч руху опору проти зросійщення та національної дискримінації українського народу, політичний в’язень СРСР. Провідник українського національно-демократичного визвольного руху кінця 80-х — 90-х років; Герой України (2000, посмертно). Лауреат Міжнародної журналістської премії ім. Ніколаса Томаліна (1975).

Читайте також: Помер відомий журналіст і телеведучий, обличчя якого добре знають жителі Запоріжжя — фото

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...