У Запоріжжі в галереї чоловік з криками вимагав сховати репродукцію відомої картини – відео

183
Скріншот з відео

Запоріжця обурила виставлена у вітрині художнього салону репродукція картини італійського художника Амедео Модільяні «Оголена, що лежить». Про інцидент розповіли співробітники художнього салону, а також опублікували відео.

Повідомляють, що невідомий чоловік увірвався до Художнього салону з вимогою прибрати з вікна репродукцію Амедео Модільяні «Оголену, що лежить». Чоловік кричав, що не хоче, щоб його діти дивилися на подібне. Також  він погрожував, що, якщо ще раз побачить, то повернеться і розірве.

На відео видно, як чоловік заходить до салону підходить до вікна та намагається самостійно прибрати репродукцію.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Як у Запоріжжі боролися з порнографією… роботи Модільяні “В мистецтві немає і не може бути нічого аморального…” – писав Роден. Ми теж так щиро вважали, нібито надворі ХХІ століття, люди стали свідомішими, припининили спалювати та псувати книги й предмети мистецтва. Принаймні, ми в це щиро вірили, коли відкривали Художній салон – галерею-магазин. Ми були впевнені, що глядач приходить до культурного закладу, щоби побачити те, що за складністю сприйняття хоча б на пару щаблів вище за телевізор. Але на жаль, ми були занадто замріяними… Сьогодні стався випадок, для характеристики якого бракує слів. Невідомий чоловік увірвався до Художнього салону з вимогою прибрати з вікна репродукцію Амедео Модільяні “Лежачу оголену”. Аргумент просто вразив: “Тому що мої діти дивляться на це гівно” (перепрошуємо шановне панство за пряму цитату). Закінчив погрозою, що якщо ще раз побачить, то повернеться і розірве. З подібним дикунством ми зіткнулися вперше. Амедео Модільяні – це всесвітньо визнаний майстер, а за його “Лежачу оголену” в 2018 році на акціоні Sotheby’s заплатили 157,2 млн дол. І тепер дуже замислились, бо ця репродукція була частиною проєкту, який ми для вас задумали. То чи варто продовжувати? Звісно зафіксували звернення до поліції. На відео – затятий поборник моралі. Будемо дуже вдячні за допомогу в опізнанні. #artsalonzp #modiliani

Публикация от ?️Художній салон?️ (@artsalonzp)


Амедео Модільяні – це всесвітньо визнаний італійський художник. Його картину, «Оголена, що лежить» у 2018 році на акціоні Sotheby’s продали за  157,2 млн доларів.

Амедео Модільяні «Оголена, що лежить».

Працівники Салону звернулися до поліції.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...