У Запоріжжі відбудеться прем’єрний показ фільму

86

«Людина з Табуретом» I «Human with a Stool» – документально-пригодницький фільм про останню подорож мандрівника та режисера Леоніда Кантера. У 2004 на звичайній київській кухні студенти вигадали просту, але безумну гру «З Табуретом до океану»: донести чотири дерев’яні табурети до чотирьох океанів. У прокат документальний фільм про останню подорож Леоніда Кантера вийде 21 лютого. Прем’єрний показ у Запоріжжі відбудеться 23-го лютого.

«Людина з табуретом» вирушила у допрем’єрний тур містами України. Команда та герої фільму представлять стрічку та розкажуть особисті історії табуретних мандрів.

У фільмі показано останню, четверту подорож до Тихого океану, що тривала рік. Леонід знімав усе, що його оточує, що і обернуло його життя на кіно. Повернувшись в Україну мандрівників зустрічає полум’я війни.

Стрічка «Людина з табуретом» мала бути маніфестом одвічній силі людських мрій і її потужних дій. Проте сценарій змінило саме життя, а точніше – подорож, яку безстрашний мрійник вирішив здійснити останньою. Режисер Ярослав Попов не міг залишити цю подію поза стрічкою, тому первинний задум пережив трансформації і фільм перетворився на філософсько-пригодницький байопік.

Інформаційні партнери фільму: 24 Канал, Тиждень, hromadske.ua, Детектор медіа, espreso.tv, Телеканал ICTV.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...