У Запоріжжі відмовляються вивозити сміття, якщо воно не у фірмовому пакеті

500
Компанія “Вельтум-Запоріжжя” вирішила повернутися до правила фірмових пакетів. Мешканцям приватного сектору роздали 280 тисяч пакетів та наказали – з цього часу сміття складати треба саме у ці пакети!

Правило з пакетами компанія застосуваала для індетифікації тих хто платить за вивіз сміття та тих, хто має борги. Тобто, фірмові пакети отримати ті двори, які не мають заборгованості за послугу. Та запоріжці справно ігнорують вигадані умови, навіть якщо мають потрібнорго кольору мішок. Часто пакують відходи старими способами – у те, що під руку потрапить. Компанія у свою чергу попереджає – якщо сміття упаковане в будь-який інший спосіб, воно залишиться на своєму місці!

– Ми проінформували про проблему міського голову Запоріжжя, голів міських районних адміністрацій. Необхідно, щоб споживачі розуміли, за яких умов ми будемо співпрацювати на сьогоднішній день. Для того, щоб ми надавали якісну послугу, споживачі повинні платити. Коли людина платить за вивіз сміття, вона отримує зелений пакет, і наше підприємство знає, що ця людина за послугу на сьогодні сплатила. Таким чином ми наведемо разом порядок в місті, – розповів генеральний директор ТОВ «Вельтум-Запоріжжя» Ігор Бурчак.

У компанії також заявляють – усю актуальну інформацію надрукували на квитанціях, а також додатково проінструктували квартальних. На підприємстві сподіваються, що незабаром жителі звикнуть до нових правил вивезення сміття

 

загрузка...